Top

Inscrits on-line per a la Berga Santpedor

Es mostren a continuació totes les inscripcions per a la Berga Santpedor que s'han realitzat a través de la pàgina web. Les inscripcions realitzades a les botigues i establiments col·laboradors no apareixen en aquest llistat. Si t'has inscrit a través de la pàgina web i el teu nom no apareix a la llista contacta amb nosaltres a través del correu electrònic info@2x2.cat.

Filtre

Núm Nom i cognoms Modalitat
1 JANINE OF Caminant
2 JOSEP SOLER JIMENEZ E-bike
3 SERGIO MONTERO JIMÉNEZ Caminant
4 ALEJANDRO FELICES GONZÁLEZ BTT
5 JUAN MANUEL FELICES AGUILERA BTT
6 OSACR CONTRERAS GONZÁLEZ BTT
7 MARC BAHILLO CASTRO BTT
8 PAU BADAL LAFULLA BTT
9 JOSEP MIQUEL BADAL ALTER E-bike
10 DAVID GUIÑÓN ANDREU BTT
11 LLUIS CAJA CARRERA BTT
12 FRANCESC GARRIDO ZAPATA BTT
13 XAVIER CONTRERAS PISA E-bike
14 DAMIA FLÓREZ GASIA BTT
15 JOSEP FABREGAS FAJA BTT
16 DAVID PEREZ SIMON BTT
17 JOAQUÍN MONJE CABALLERO BTT
18 JUAN MANUEL FERNANDEZ BTT
19 DAVID HIDALGO VILA BTT
20 TONI ZAMORA RODRIGUEZ BTT
21 ROBERT GONZALO PONS BTT
22 ALEJO FERNÁNDEZ RUMI E-bike
23 NÚRIA AUSÀS SELVA BTT
24 LUIS PULGARIN GARCIA E-bike
25 DAVID BALSALOBRE MORAL E-bike
26 MIGUEL HERRERA REINA BTT
27 BERENGUER HIDALGO VILA BTT
28 ERNEST JUNCOSA ODENA BTT
29 JORGE BARRACHINA BTT
30 JOAN JUNCOSA MIRÓ BTT
31 MIGUEL RENDOS MONTON BTT
32 ABEL BALLESTEROS MONFERRE BTT
33 MARIA FONTCALDA RUIZ VIDAL Caminant
34 DAVID SANZ RAMIREZ BTT
35 EDU PINTÓ PONS E-bike
36 JULIO MARTIN PEREZ E-bike
37 XAVI VILA VILA BTT
38 SÍLVIA TORRALBA BADRENAS BTT
39 JOSEP RUBINAT SOTERAS BTT
40 OSCAR PIÑERO LLAGOSTERA BTT
41 VICTOR ESGUEVA CAPARROS BTT
42 JORDI DE LA FUENTE ESCAYOL Caminant
43 RICARD COSTA CATLLÀ Caminant
44 VICTOR NEBOT BTT
45 JOSEP LOBACO ALINS E-bike
46 EMMA TORRES MARTINEZ Caminant
47 WALIA CALER ABARCA BTT
48 RAMON BUJ LEON BTT
49 MANUEL BLANES PRIEGO BTT
50 MIQUEL BORRELLAS PONS BTT
51 CLAUDI CODINA ANILLO BTT
52 NURIA VALENCIA PEÑUELAS Caminant
53 JUAN CARLOS ROMERO FERNANDEZ Caminant
54 RAMON VALLS BTT
55 ALFONSO VALDEZ BTT
56 MÀRIUS BOTELLA BTT
57 JOAN MIQUEL ROIG MESTRE Caminant
58 JOSE MORALES PEREZ E-bike
59 DANIEL RAMOS GOMEZ BTT
60 DAVID CLOTET RIERA BTT
61 JUDIT FERRER CAMPRUBÍ E-bike
62 MANEL SOLER VILAJOSANA BTT
63 RAIMON NEGRE BTT
64 ENRIC CALSINA GOMA BTT
65 XAVIER HENARES PASCUAL BTT
66 CARLES RUIZ CANUDAS BTT
67 CESC PEREZ BENITEZ BTT
68 MIQUEL ANGEL RAMOS PINTO BTT
69 JOSEP VILA SALA Caminant
70 AGNES PONS CLAPERA Caminant
71 XAVIER PIERA BONALS BTT
72 CARLES PIERA BONALS BTT
73 SONIA CARREÑO BARRERA BTT
74 MARIA ELENA GARRIDO OCAÑA BTT
75 SILVIA CASAS JORBA BTT
76 MIREIA FERRER TÉLLEZ Caminant
77 MOISES ROSSELL PEREZ BTT
78 JOSEP MARIA GUERRERO BALLESTA E-bike
79 PERE FERRES SOMOLINOS E-bike
80 CRISTINA PROTASIO BTT
81 XEVI AYERBE FERRER BTT
82 DAVID MUÑOZ MUÑOZ BTT
83 DAVID VILARDELL FELIU BTT
84 MARÇAL PEREZ CHAPARRO BTT
85 ELOI MORRAL MOLTÓ BTT
86 DAVID JAREÑO ROMERO Caminant
87 SERGI LÓPEZ MARTÍN Caminant
88 MARC PASCUAL MOLINA Caminant
89 MARTA SERRANO CHAVARRIA Caminant
90 CARME FARRIOLS COCERA Caminant
91 CONXA TORELLÓ ENRICH BTT
92 AHINOAM CHÍA PUNTER BTT
93 COLMCILLE GILLILAND BTT
94 ALBERT CALLUM GILLILAND BLANCO BTT
95 NEUS ROMA MARFÀ BTT
96 BÀRBARA ORTUÑO ESCRIU BTT
97 MARIANO VIZCAINO VALCARCEL BTT
98 DAVID ARASANZ BTT
99 JOSEP RAMON VERGÉS LLORACH BTT
100 TOMÁS HERENCIA MARQUEZ BTT
101 XAVIER SANTASUSANA ESQUIUS Caminant
102 ALBERT VITUTIA BTT
103 RAMON SANGÜESA BTT
104 TONI VALLDEPERAS BTT
105 ABEL VILA RUIZ Caminant
106 ROGER CASAS CASAJUANA Caminant
107 JOSEP CASAS BTT
108 MIGUEL CERVANTES LOPEZ E-bike
109 GEMMA RAMIS ROIG BTT
110 ANGEL TORNERO VILAMANYÀ E-bike
111 JORDI NAVARRO SUÑE BTT
112 QUIM MELCHOR GIMENEZ BTT
113 JORDI PRAT SALA Caminant
114 CARME VILADOMAT CORREDERA Caminant
115 ALEIX FABREGUES RAMOS BTT
116 ALEX FABREGUES CARDONA BTT
117 MIGUEL MUÑOZ MUÑOZ BTT
118 GREGORIO LÓPEZ MARTINEZ Caminant
119 ALEIX REY SAEZ BTT
120 DAVID CORS CABALLERO BTT
121 JORDI MORERA CAMPRUBI Caminant
122 GUILLEM CUADRAT PÉREZ BTT
123 ADRIÀ SANTAMARIA BTT
124 KATIA OLIVA DUARTE Caminant
125 ÁNGEL ROJAS CACHINERO BTT
126 GUILLEM CAROL ESQUIUS Caminant
127 FCO.JAVIER JIMÉNEZ GOMEZ BTT
128 JOSE BERNAL GIL Caminant
129 FRANCESC RAMÍREZ HERRANZ BTT
130 JAIME PAREJA SILVA BTT
131 FERRAN FERNANDEZ LAO Caminant
132 JORDI SOTELO UREÑA BTT
133 JORDI PISA MAS BTT
134 MIREIA SERRA PADULLERS Caminant
135 MARIO COIZEAU MEDINA BTT
136 CHRISTIAN RODRIGUEZ RUIZ BTT
137 JORDI BOIXADER SUBIRANA BTT
138 ANIOL BOIXADER PONS BTT
139 MARINA SERIOLS BTT
140 MARC GRAU BTT
141 AITOR RODRÍGUEZ MALÉ BTT
142 LAURA DUOCASTELLA TORRUELL BTT
Només es mostren en aquest llistat les inscripcions realitzades a través de la pàgina web. Les inscripcions realitzades a les botigues i establiments col·laboradors no apareixen en aquest llistat. Si t'has inscrit a través de la pàgina web i el teu nom no apareix a la llista contacta amb nosaltres a través del correu electrònic info@2x2.cat.
13 novembre: Berga - Santpedor 2022:
Inscripcions obertes

Inscriu-te aquí